DIGITAL HR

Dijital İK konferansı, insan kaynakları sektörünün dijital çağa ayak uydurma sürecini mercek altına alan bir çalışmadır. Hedefi, gelişmekte olan yeni disiplin ve bakış açılarına iş dünyasının nasıl uyum sağlayabileceği konusunda bakış açıları sunmaktır. Yaşanan belirsizlik dolu ve karmaşık ortamı analiz etmeye yönelik fikirler, nasıl aksiyon alınacağına dair çözümler sunmayı böylece insan kaynaklarının yeni yönetim sistemlerine dair öngörüler ortaya koymayı hedeflemektedir.

Konuyla ilgili yeni trendlere hakim farklı disiplinlerden konuşmacıları bir araya getirerek mevcut söylemlerin aşılmasını,
Kimilerinin kaotik bulduğu bu ortamın anlaşılmasını sağlayarak, ilham veren çözümleri ile sektörel gelişime katkıda bulunulmasını,
Bu paylaşımlarla sektörde ihtiyaç duyulan yeni bakış açılarının kazandırılmasını,
Nitelikli davetlileri ile salonda, yetkin konuşmacılarıyla sahnede birçok fikri ortaya çıkararak yaratıcı bir paylaşım ortamı oluşturulmasını, hedeflemektedir.

Türkiye ve Dünyadaki örneklerine bakıldığında sadece bu konuya odaklanarak yeni bir vizyon çizme hedefindeki tek ve ilk konferanstır. Sadece bir dinletiden öte paylaşıldıkça gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bir yapıda kurgulanmıştır.

The WEB İSTANBUL

The Web İstanbul konferansı, eğlenceli, ilham verici eşsiz deneyimler yaratmayı hedefleyen bir pazarlama iletişimi konferansıdır.

Bu konferans, katılımcıların dijital pazarlama alanındaki küresel trendleri algılayışlarına derinlik katarak, Türkiye’deki mevcut durumu dünyadaki gelişmelerle kıyaslamalarına yardımcı olacak bir etkileşim platformudur.

Dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren profesyoneller, medya temsilcileri, akademisyenler, iş dünyasının önde gelenleri, ve dijital pazarlama iletişimine ilgi duyan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişilerle etkileşim kurabilmek amacıyla tasarlanmıştır ve yeni trendlere hakim, interaktif mecraları özümsemiş bir konuşmacı portföyü ve özgün içerik sağlayan sunumlarla pazardaki eksikliği gidermeyi amaçlamaktadır. Bilgi odaklı ve eğitici olduğu kadar eğlenceli ve ilham verici bir içerik üzerine kuruludur.

Konuşmacılarından sunumlarına, sunumların içeriklerinden anlatılış tarzlarına, konferansın başından sonuna kadar, katılımcıların pazarlama iletişimi anlayışlarına derinlik ve yeni bir boyut kazandıracak nitelikte bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir. Amacı, en son trendleri takip etmek ve yeni yaratıcı fikirlerin ilham kaynağı olabilmektir.