Tarayıcınız (Internet Explorer 7 ya da düşük) güncel değil. güvenlik açıkları içerir ve sayfanın doğru görüntülenmemesine sebep olabilir. Nasıl güncelleyeceğinizi görün.

X

Ara...

Kimdir?

Fatoş Karahasan 

Dr. Fatoş Karahasan İstanbul Bilgi Üniversites’nde, Pazarlama İletişimi, Reklam ve Dijital Pazarlama dersleri vermektedir.

Fatoş Karahasan, 14 yıl, uluslararası reklam şirketlerinde tepe yöneticilik yapmıştır. Yönetim danışmanı olarak, yerli ve yabancı kuruşların reklam ajans konkurları, ürün lansmanları, ürün stratejileri ve araştırma projelerinde yer almaktadır. Pazarlama, iletişim ve yönetim konularında konuşmalar yapmakta ve eğitimler düzenlemektedir. Ayrıca, önemli konferanslarda, Moderatörlük ve Konferans Başkanlığı görevini üstlenmektedir.

Reklamcılık ve Siyasi Pazarlama konularında iki kitabı Fransızcadan dilimize kazandırmıştır. Katkıda bulunduğu “Siyasetin Pazarlamas”ı gibi çeşitli kitapların yanısıra, “Vasat Reklamdan Nasıl Kurtulunur?”, “Taşlar yerinden Oynarken, Dijital Pazarlamanın Kuralları” ve “Akla ve Kalbe Giden İletişim Yolları” başlıklı üç kitabın yazarıdır.

Ayrıca, Dünya, Start Up  ve cnnturk.com da köşe yazarı olarak , gündemi izleyen makaleler yazar.

Reklam Özdenetim Kurulu (RÖK) üyesidir.